Объект
Партнер
Пользователь
Новость
Отдел продаж
10:00-19:00, пн-пт
093 255 000 9
+380932550009
+380932550009
Контактный e-mail
Реквизиты Оплата
Тарифы - рассылка
Тарифы - баннеры
Подробнее Подробнее Подробнее
Главная / Недвижимость - Новости  / Самые интересные

Помощь по уходу за ребенком можно увеличить

5.10.09  
Через суд можна добитися збільшення допомоги по догляду за дитиною до 3- х років в кілька разів.
Що Ви про це думаєте ? сказати
При народженні дитини, як відомо, виплачується допомога по народженню - горезвісні ющенківські "вісім-п'ятсот". Насправді з 2009 року від 12 до 50 тисяч гривень, залежно від того, яка дитина за рахунком в сім'ї. Але мова зараз піде про іншу допомогу - це допомога по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку, яка з року в рік законом "Про державний бюджеті на ... рік "встановлюється на рівні 130 гривень на місяць. Але ця сума незаконна. І ось в чому справа: Якщо зайти на сторінку Закону Україна «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням »- ми не зможемо прочитати текст статті 43, а лише те, що вона була виключена на підставі Закону про Держбюджет на 2007 рік. Насправді ця стаття живіший за всіх живих, оскільки Конституційний Суд 22 травня 2008 визнав, що це виняток не відповідало нормам Основного закону. Рішення КС, як відомо, не оскаржуються і є обов'язковими для виконання. А говорить ця стаття про те, що допомога по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного возвраст встановлюється на рівні не менше прожиткового мінімуму. Прожитковий мінімум на дитину до 6-ти років у 2009 році становить 626 гривень. Отже кожна сім'я, аж до того моменту, як їхній малюк задує три свічки на іменинному торті має право отримувати щомісячно 626 гривень (або більше, якщо цей мінімум буде піднято) замість 130-ти. Але якщо ви прийдете з такою вимогою в "соцзабез" - вам покрутять пальцем біля скроні і частково будуть праві - вони то керуються Законом про Держбюджет, а все інше їх не стосується. Як же домогтися справедливості? Для цього є самий гуманний і справедливий ( читай: продажний і бюрократичний) суд у світі. Хоча його можна не любити, але подібні справи завідомо виграшні, і цим вже скористалися багато молодих батьки. Правда, вам потрібно буде довести, що ви спробували вирішити це питання біс суду, а для цього все ж таки потрібно звернеться в управління соцзахисту з вимогою перерахувати виплати відповідно до Закону. Ось приблизний зразок: Управління праці та соцзахисту населення Шевченківського району міста Києва. Іванової Марь Іванни 98330, м. Керч, вул. З А Я В Е Н Н Я, Іванова М.І., мати Іванової Наталії Василівни, 06.01.2007 року народження, прошу зробити перерахунок і доплату допомоги по догляду за дитиною до 3-х років до рівня прожиткового мінімуму, встановленого для дітей до 6 років з моменту призначення зазначеної допомоги до досягнення дитиною 3-х років, відповідно до статті 43 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням »Дата, підпис. Ця заява слід відправити поштою рекомендованим листом або принести та зареєструвати особисто. На нього ви отримаєте відписку, не сумнівайтеся. Але вона-то нам і потрібна! Беремо її, складаємо позовну заяву і вирушаємо до суду. Ось приблизний зразок позову: Шевченківський районний суд м. Києва (адреса) Позивач: Іванова Марь Ванна 1982 р.н.. Прож. (Адреса) Відповідач: Управління праці та соціального захисту населення Шевченківського району м.Києва (адреса) АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ про визнання дій неправомірними і виплаті державної допомоги Я, Іванова Марь Ванна -, є матір'ю Іванової Наталії Василівни, 06.01.2007 року народження. З червня 2007 року, УПСЗН згідно моєї заяви прийняло рішення про нарахування мені допомоги по догляду за дитиною в розмірі, що визначається як різниця між 50% прожиткового мінімуму для працездатної особи і середньомісячним сукупним доходом сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не менше 90 грн. для незастрахованих осіб та не менше 23 відсотків прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, для застрахованих осіб. Вона становить приблизно 130 гривень, не дивлячись на те, що в статті 43 Закону України «« Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням »» розмір цієї допомоги визначений як сума не менше розміру прожиткового мінімуму, встановленого законом. Прожитковий мінімум на особу з розрахунку на місяць затверджений з 1 січня 2007 р. - 434 гривень, з 1 квітня 2007 р. - 442 гривень, 1 жовтня 2007 р. 450 грн., 1 січня 2008 р - 526 грн., з 1 квітня 538 грн., з 1 липня 540 грн. з 1 жовтня 557 грн. На моє запитання, про те, коли мені будуть виплачені залишок допомоги при народженні та виплачуватися допомога по догляду за дитиною відповідно до закону, УПСЗН відповіді не дає, посилаючись на закон «Про Державний бюджет України на 2007 рік »,« Про державний бюджет України на 2008рік » і Закон «Про Державний бюджет України на 2009 рік». З даними рішеннями УПСЗН не згодна в повному обсязі з наступних підстав: У Конституції України Україну проголошено демократичною, соціальною, правовою державою (ст. 1), визнано, що найвищою соціальною цінністю в Україну є людина, її права і свободи та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави, а їх утвердження і забезпечення є головним обов'язком держави (стаття 3), права і свободи людини невідчужуваними та непорушними (ст. 21), їх зміст та обсяг при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не може бути звужений (Ст. 22). Законами України «Про державний бюджет України на 2007 рік», «Про державний бюджет України на 2008 рік» та «Про державний бюджет Україна на 2009 рік »обмежені мої права на отримання встановлених законом сум допомоги при народженні та допомоги по догляду за дитиною, які є складовими мого конституційного права на соціальний захист і достатній рівень життя (ст. 46, 48 Конституції України Згідно ст. 64 Конституції, Конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України і вказаний вичерпний перелік таких випадків, а саме - в умовах воєнного часу або надзвичайного положення можуть бути встановлені обмеження прав і свобод людини з позначенням строку дії цих обмежень, і позначений ряд прав і свобод, які не можуть бути обмежені за жодних обставин. Крім того рішенням Конституційного Суду від 22 травня 2008 року, практика зупинки норм інших Законів при прийнятті Закону про державний бюджет, була визнана такою, що не відповідає Основному закону. Зокрема виключення з вищезгаданого закону статті 43 було визнано неконституційним. Однак, при звернення до Шевченківського управління праці та соціального захисту населення в місті Києві, в перерахунку допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, мені відмовляють, мотивуючи тим, що виплата буде здійснюватися по мірі надходження в місцевий бюджет коштів з Держбюджету України, а також внесення змін в програмний комплекс по призначенню і перерахунку допомоги. Враховуючи те, що норми Конституції України є нормами прямої дії, керуючись ст.ст. 1, 3, 8, 21, 22, 46, 48, 64 Конституції Україна, ст.ст. 10-15 Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми », ст.ст. 17, 104 Кодексу адміністративного судочинства України, ПРОШУ: 1. Визнати неправомірними дії Управління праці та соціального захисту населення Шевченківського району міста Києва щодо відмови виплачувати мені допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку в розмірі не менше прожиткового мінімуму, встановленого для дітей у віці до 6 років. 2. Зобов'язати відповідача Управління праці та соціального захисту населення Шевченківського району міста Києва виплачувати щомісячно допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку у розмірі не менше прожиткового мінімуму, встановленого для дітей віком до 6 років. Додатки: 1. Копія позовної заяви. 2. Копія свідоцтва про народження дитини; 3. Квитанція про оплату державного мита та ІТЗ 4. Копія листа УПСЗН Дата, підпис Звертаю увагу, що стаття написана юристом-самоучкою, тому для більшої надійності краще проконсультуватись з професіоналом. Крім того, нагадаю, що державною мовою в Україну є українська, тому як мінімум позов прийдется перевести на нього. Удачи.

 

www.realt5000.com.ua
Новини, по темі :

 

comments powered by Disqus


  1. Оренда землі разом із сервісом EGOLIST – можливість вибору та зручність!
  2. Правовая помощь бенефициарам в Украине
  3. Оренда землі разом із сервісом EGOLIST – можливість вибору та зручність!
  4. Казино Вулкан на деньги - испытай свою удачу!
  5. Помощник для мастеров-отделочников: как правильно выбрать плиткорез?
  6. Wellpacks - интернет магазин пакетов и упаковок в Украине
  7. Сучасний ігровий клуб Слот Сіті
  8. Получите выгодный кредит под залог недвижимости в Запорожье!
  9. Как организовать безопасность дома
  10. БК Mostbet: обзор и предложения для игроков
  11. Стоит ли покупать недвижимость в Турции
  12. Приложение Париматч расширяет возможности поклонников онлайн-беттинга
  13. Як купити криптовалюту на біржі
  14. Профессиональный и надежный путеводитель по микрозаймам
  15. Что такое промышленная фурнитура и какова ее специфика
  16. Космолот24 - одно из самых популярных и азартных онлайн казино
  17. Что такое напряжение арматуры?
  18. Якісні кондиціонери та інша кліматична,побутова техніка за адекватними цінами
  19. Где не обойтись без клампового соединения
  20. Антивандальный шкаф – надёжный метод защиты оборудования в неохраняемом помещении
  21. Какие есть домофоны для дома



Рассылка по недвижимости

Прорекламируйте свои объекты, заявки и бизнес! Более 16000 подписчиков. Самые низкие в Украине тарифы!

Разместите объекты — Бесплатно!

Панель управление своими объектами с фото. Неограниченный период размещения!

1
Разместите объекты — Бесплатно!

Панель управление своими объектами с фото. Неограниченный период размещения!

1



©2004-2012 «Недвижимость 5000» — Рекламно-Информационный Портал
О компании | Карта сайта