Shumë shpesh gjatë nxitim para pushimeve , ne i kushtoj pak kohë për të dekoroj
brendshme . Por ne nuk duhet të harrojmë se këto elemente dekorative : degë pishe
në një vazo , qirinj në fireplace , një kurorë në derë , duke ndihmuar për të krijuar një të veçantë ,
paharrueshme , atmosferë festive . Ne shpresojmë se disa këshilla të thjeshta
të ju ndihmojë të shpejt dhe në një veshje origjinale dhe të përgatisin shtëpinë tuaj për një takim
mysafirët Vitit të Ri .

Dekorimin e bukur për Krishtlindje - një kurorë festive. Krishtlindje
kurorë në derë - një lloj ftese, "Mirë se vini në mia
Shtëpisë. "Por ajo mund gjithashtu të përdoret në çdo vend tjetër, si një thjeshtë
dhe mënyra elegante për të dekoroj shtëpi. Kurora e gjelbër e degëve bredhi
shtuar shijen dhe bukuri të Krishtlindjeve në çdo shtëpi. Për shumë vite, ndoshta
Ju keni një shumë të ndryshme të pemës dekorata e Krishtlindjeve. A nuk e fshehin ata në
kuti krenohem para se të ftuarit e tij. Zgjidhni më të bukur
dhe i vuri në një vazo qelqi të lartë apo një pjatë të madhe dekorative.
Pick up dekorata e Krishtlindjeve në ngjyrë dhe madhësi, bashkohen në dhe rri kurorë,
Për shembull, mbi një tavolinë në qendër të dhomës. Qirinj në çast të krijojë një festive
atmosferë. Zgjidhni ato sipas pjesën tjetër të dekor për zbatimin e
stilin e të qëndrueshme. Qirinj, dritë të zbehtë, rum shishe ... portokall dhe tangerines,
shijshme dhe flavorful, gjithashtu, mund të bëhet një e Vitit të Ri apo dekorimin e Krishtlindjeve.
Plotësoni ato vazo të mëdha apo të fishbowl, disa pjesë të përfundojë
multi-colored letër varaku, e lehtë, të shpejtë dhe të bukur. Frutat mund të paraqitura në
një piramidë dhe dekoroj me gjethe të freskëta. Një ngjyrë e freskët
lëng do të kënaqet fëmijët! Çdo vit ne dërgoni dhe merrni e Krishtlindjeve
kartat. Një koleksion të kartolinave është në rritje çdo vit. Ata janë kaq të bukur
dhe i dashur për zemrat tona, se ata nuk hedhin vetëm një dorë. Dhe
nuk duhet ta bëni këtë, sepse kartat e vjetër mund të jetë elegant dhe
element cilësisë së mirë dekor. Kujdes prerë nga imazhin e Santa Claus ose
Snow Maiden dhe rri në pemë. Ajo rezulton shumë e bukur dhe e pazakontë!

Share This Post: