Pasi tonë të famshëm të madhe - gjyshërit janë kryer procedura për larje
në fuçi druri konvencionale .

Njerëzit e thjeshtë janë shumë xheloz e tyre, si ata vetë kishin për të notuar
në të mirë në një lumë. Sot, shumica e popullit rus sotëm të larë
në kazanët druri dhe përsëri, ata janë xheloz, dhe madje edhe ata që janë
Jacuzzi. Çfarë magjike legen pushtet banje prej druri? Druri
banjot janë shumë të njohura sot dhe le të bien heshtur, ata që besojnë se uji
dëmshme për pemë. Ujë dhe dru nuk vijnë në kontakt kohë në histori,
kur anijet prej druri janë ndërtuar, si i trarëve prej druri të ndërtuara pengesë
për rrjedhjen e ujit, dhe, së fundi, për shumë shekuj në një ndërtesë rresht
Russian vaske-house nga një druri të ndryshme. Ne nuk mund të themi se pema është e mirë
materiale për prodhimin e ndërgjegjshëm sanitare, vaskë druri por janë
ndikimin e substancave të veçanta, të cilat rrisin fuqinë e drurit.
Në vaskë ana tjetër e materialeve natyrore ka avantazhet e tij
para ndeshjeve sintetike. Jaht apo një dush? Moderne druri
banjot janë më shumë si një varkë të vogël apo të jahteve, dhe nëse jo në formë,
Cilësinë e tij të saktë. Për prodhimin e tubs prej druri janë të njëjta si
speciet më shumë të qëndrueshme druri që nuk janë të përshtatshme për shumicën
në ujë. Këto lloje të përfshijnë druri sofër, larsh,
wenge dhe tik. Trajtimi i drurit për dush është një kopje e saktë
trajtimin e drurit për ndërtimin e anijeve dhe anije të kohës sonë. Më shumë
Përveç kësaj, ka prova të mirë që një kompani, më parë jahteve
braktisur punën e tij dhe filloi të prodhojë tubs prej druri. Llojet
druri vaskë druri sot nuk janë bërë nga volumi i madh,
sepse në një mënyrë të tillë stilin e dizajnit të brendshëm, si minimalism. Më aktiv
Prodhuesit ofrojnë një banjë në formën e një sorrë, e cila në dizajn të brendshëm
nganjëherë style-formimin element. Kjo është arsyeja pse bate dru
kanë dhomën e mesme në podium. Ka edhe drejtkëndëshe prej druri
banjo. Nganjëherë janë bërë, jo prej druri të pastër, dhe nga kompensatë trajtohen.
Përkundër një formë drejtkëndëshe, në fund të kësaj dush ka një shtrat lakuar me
headrest. Disa prodhues ju mund të shihni dru
Bath, të cilët përfaqësojnë ato fuçi, të cilat janë përdorur nga paraardhësit tanë.
Natyrisht, ky lloj i vaska druri duket ndryshe. Për më tepër, materiali
nga të cilat ata janë bërë më shpesh artificialisht sostarivayut. Jashtë
Varësisht nga lloji i designers dush prej druri janë këshilluar që të blej
lavaman prej druri, tabaka dush, panele muri, apo shtesë
atributet në banjo. Nëse ju kanë lëvizur një legen prej druri .... Ndonjëherë një prej druri
Bath, pavarësisht nga ndjesi të veçantë që ju jep, duket
mërzitshëm. Ju doni moderne frills si një funksion vorbull.
Ne jemi të kënaqur për të kënaqur ju. Ju në fakt mund të ndryshojë kohë forwarding
në banjo, pajisja nuk është vetëm një sistem hydromassage, ose aeromassazhnoy
sistemit, por ju lutem veten chromotherapy. Për fat të keq, vaskë druri
jo universale. Ajo nuk mund të marrin rregullisht trajtimet me ujë, në mënyrë
nuk është e nevojshme të lahet në një vaskë të kafshëve. Nuk është e këshillueshme që të përdorim për
kujdesin e pastruesit banjo përmbajnë Lëndë gërryese dhe të tjera të ashpra
substancë. Vaskë druri më të përshtatshme për argëtim. Nëse ju
duan të blejnë një dush për procedura të ndryshme, gjatë të hidraulik
pema nuk do të përshtaten.

Share This Post: