Dëshironi një pranverë e përhershme dhe histori dashurie ? Për ta bërë këtë , kjo do të ishte mirë për t'u kujdesur për organizimin e atmosferës e duhur në vendin e shenjtë intime të jetës në dhomë gjumi . Si do të bëni ? Duke përdorurkonceptet origjinale planifikimit dhe idetë e projektimit në dizajn të brendshëm !

Një burim frymëzimi për dhoma gjumi rinj çifte, përzierja pa probleme në banjo. Çfarë mund t'ju sjellë më afër se "të trajtimit të ujit", të zakonshme në dush ose banjo avulli nxeh? Dhe pastaj ju mund të pa përjetuar parehati të panevojshme, të shkojë në dhomën e gjumit, ku herë e mirë të vazhdojë. Bukuri shtesë për të jetuar tuaj së bashku do të jap është bërë nga derë qelqi tejdukshëm në banjo. Ashtu si dhe nuk të vërtetë të tregojnë shumë, dhe si intriguese dhe emocionuese! Natyrisht, në një banjo, e cila është vazhdim i dhoma gjumi, është e dëshirueshme për të krijuar një dush të duhur për "dy", dhe edhe më të mirë të nxehtë vaskë. Seamlessly plotësojnë pasqyrë e brendshme banjo e madhe, që ekspertët nuk e rekomandojmë vendosur në dhomë gjumi. Shto "Piper" marrëdhëniet intime duke përdorur skemën e saktë ngjyra. Në të njëjtën dhomë gjumi dhe banjo ngjyra mund të mbivendosen, e cila do t'i jepte shije të dizajnit të brendshëm, si dhe marrëdhëniet tuaja. Ngjyra e kuqe më të famshme e pasion. Por brendshme, e dominuar nga një ngjyrë të pasur mund të përballojë psikikën e çdo personi. Për të zbutur efektin arabio.ru sugjeron përdorimin e pajisje rozë, portokalli, ngjyra purpur, burgundy dhe të tjera të afërta me të kuqe. Si pika të ndritshme, shqetësuese erotike zotërinjve gjumi perceptimit, mund të bëjë perde, bedspreads, model qilim, ngjyra, Abazhuri, etj Megjithatë, në këtë rast, Varg kryesore të objekteve do të mbahet në, tonet e qetë të ngrohtë. Vëmendje e veçantë duhet të jetë arena kryesore e dashurisë shtrat lojrave. Se ajo duhet të jepen më i "shquar" vendin në dhomë gjumi. Të gjitha sendet e tjera të mobiljeve në dhomë gjumi duhet të tërheqë sa pak vëmendje dhe për të pushtuar sa pak hapësirë. Sa i përket formën e një krevat, atëherë, sipas ekspertëve, më "erotike" është një shtrat rrethore. Vetëm mos të joshet për të vendosur një krevat të rrumbullakët në mes të dhomës. Shtrat në dhomë gjumi duhet të jenë të mbrojtur nga sytë prying, kështu që nuk duan të llojit në atë në të hapur një herë derën. Nëse madhësinë dhe formën e dhomës nuk e lënë zgjedhjen tuaj, atëherë qetë nga situata dhe për të krijuar një zonë të ngushëllim, është e mundur me anë të ekraneve, canopies, mburoja mbrojtëse. Këto gjëra duken si dizajn elegant dhe të brendshëm, dhe si komponente organike e një atmosferë intime. Sigurisht, kulm tradicionale të rëndë nuk do të duken shumë joshëse, por e projektimit të ajrit-tejdukshëm pëlhurë do të duken shumë të gjallë. Dhe si një material për ekran celular, apo ekran, ju mund të zgjidhni pëlhurë mëndafshi dhe sexy për të parë, dhe kontakt. Në përgjithësi, prania e sasive të mëdha të tekstileve në brendësi të një dhomë gjumi gjithmonë do të krijojë atmosferën e dëshiruar e rehati. Megjithatë, ky ngushëllim nuk është që të bëhet "qetësues" dhe ishte "emocionuese", zgjidhni tillë fantastike dhe elegante për të pëlhurave kontakt si, mëndafshi kadife dhe saten. Ju mund të luajnë me të tekstileve dhe të projektimit në dritare. Nëse perde tradicionale të krijojë përshtypjen e një shurdhër, ta zëvendësojë atë me diçka më moderne dhe joshës. Për shembull, hije romake e rrobave të ndritshme se rrezet e diellit mund të kalojë dhe të plotësoni një dhomë gjumi tuaj shimmer gjallë të ngjyrave. Poshtë bytovuhu dhe mërzinë! Zëri i njëjti duhet të ndiqet në zgjedhjen e liri erotik dhe krevat. Të gjitha këto lule tradicionale, vija dhe enë të japë përfaqësues më të mirë të brezit të vjetër, të tilla si prindër. Blej origjinal e me ngjyra ngjyra liri ngopur: kuqe, ngjyrë gështenjë, rozë, smerald, argjendi, ari dhe madje edhe të zezë. Prej mëndafshi indeve të preferuar dhe të saten, dhe tifozët e eksperimenteve erotike sugjerojnë pajisje lesh (të tilla mund të jenë lënë jastëk ose krevat Mats).

Share This Post: