Ne të gjithë e përdorur për të dekoroj pemë në prag të vitit të ri , në fakt ajo është
për ne simbol i kësaj feste të mrekullueshme . Por vetëm nëse pema është e denjë për
Në mënyrë që të jetë zbukuruar festively ? Sa do të më ekspresive
atmosferën e festimit , kur ujdisje një Vitit të Ri në apartament .

Dhe jo domosdoshmërisht të përfshijë këtë stilisti apo vini
Brendshme e reja me stil në revista. Nevoja për të besimit shijen tuaj,
banesën tuaj, atëherë nuk do të jetë vetëm një stoli, por edhe shpirtin e festës. Kështu,
ku ju filloni? Para së gjithash, të vendosë në stilin. Ju nuk duhet të rri
paraded të gjithë në dispozicion në shtëpinë tuaj ujdisje, ju duhet të konsideroni të brendshme të
detaje. Të gjithë duhet të kombinohen në kuptimin e dhe në harmoni me njëri-tjetrin.
Këtu janë disa shembuj të ideve për të brendshme tuaj. 1. E brendshme e "dy ngjyra". Ju
bizhuteri zgjidhni, duke përfshirë edhe topa për pemët e Krishtlindjeve, xhingël, garlands, duke u fokusuar
dy peshore ngjyrë. Për shembull, një vit e madhe e re do të jetë një kombinim i të kuqe dhe blu.
Më të fortë dhe të moderuar duket argjendi dhe blu, ari dhe të kuqe.
Brendshme, hartuar në një mënyrë të ngjashme, ajo do të duket shumë elegant dhe
bukur. 2. E brendshme e "Bota e fëmijërisë." Në të tilla të brendshme duhet të jenë plotësisht të mungojnë
lodra mërzitshëm fabrikë. Vendin e tyre do të zëvendësojë bizhuteri, e bëri të tyre
duart. Përveç kësaj, ju mund të rri pemë çdo lodra fëmijën tuaj
Ju mund të vishen pushimet e tyre. Është e mjaftueshme për të ndërtuar një kukull të vjetër
veshje festive të një letër ambalazhi bukur. Dhe mos harroni që të ul receptorin e telefonit
kudo në wrappers karamele të ndritshme, dhe ëmbëlsirat e tjera, ata si përfundoi
çokollata në një letër të bukur me shkëlqim. 3. "Strou," vitin e ri. Të dekoroj
shtëpi në një stil të ngjashëm do të përshtaten të gjitha bizhuteri të endura, tani ata janë të shitur
mjaft shumë. Ju mund edhe të blej një thurje thurje pemën e Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri
dreri. Nëse dëshironi të ruani, do të ndërtojë këto stolitë me dorë.
Për ta bërë këtë vetë endje e twigs ose kashtë të thatë, një shumëllojshmëri të figurave,
dhe vetëm ta llak bojë ari ose argjendi nga spray. Fashionably
bëjnë burrat yll thurje, topa - të gjitha që ju keni mjaft imagjinatë.
4. "Pylli", një vit të ri. Për të marrë minimumin e dekoratat e brendshme,
le ta marrin degët e bredh vend. Degët mund të jetë i zbukuruar me çdo gjë nga perde
Perde deri kapuç mbi sobë. Të vetëm të shtuar një twigs para Krishtlindjeve
goditje. Për shembull, ata rruaza të vogla bashkëngjitni gjobë në formën e kone.
Me një atribut të tillë të rëndësishme të brendshme e festës - parfum Vitit të Ri është dhënë për ju.
Pasi të keni zgjedhur një stil, mendoj se ajo që ju do të dekoroj të
apartamentin e tij. Për shembull: Living. Dekoroj një perde të bukur shufra me një kurorë,
rri disa llambadar gjobë bizhuteri dyqan në cep të Vitit të Ri
dre në kompaninë e Santa Claus. Imazhe Relief në kabinetin e qelqit dhe pasqyrë të reja
snowflakes. Gjumi. Vendos qirinj në dritareje në formën e Santa Claus, qirinjtë,
në raftet - qiri Krishtlindjeve në formën e shtëpive. Hang snowflakes nga tavani
në litarë, apo thjesht imazhe lehtësimin e tavan, ju mund të prerë ata nga fluoreshente
letër, në mënyrë që ata shkëlqeu në errësirë. Tension përgjatë perimetrit të kurorë dera.
Kuzhina. Zbukuroni me kapuç, qeveria, vihet në karrige dhe stools mbulon të Krishtlindjeve
ngjyra. Vë në rroba tryezë e Krishtlindjeve tryezë. Mos harroni qirinj.
Ata mund të udhëzojnë shumë, në nooks të ndryshme. Ata krijojnë një unike
rehati. Korridor. Zbukuroni me një pasqyrë në perimetrin e xhingël ose ndezje kurorë.
Vendi një palë atlete me imazhin e Santa Claus, edhe nëse nuk e vesh,
ato krijojnë një ndjenjë festë për të gjithë ata që zbresin në ju. Të gjitha më lart
ide aplikohet absolutisht çdo gjë që ju doni të dekoroj. Mbështeten
për shijen tuaj dhe imagjinatës, atëherë ju jeni të garantuar një vit fantastik ri
brendshme, të cilat ju nuk do të shohin në revista të modës. Ju mund gjithmonë të
dalë me bar e saj origjinale, të cilat askush tjetër do. Për shembull,
bëjnë pema e tangerines. Ose të ndërtojnë blinds nga shkëlqim verbues dhe shiu në derë
hapje. Gjëja kryesore është se atmosfera rezulton ishte komode dhe e lumtur
ju dhe familjen tuaj. Dekoruar bukur dhe me shpirtin e vitit të ri do të sjellë një apartament
vetëm të mira dhe pozitive!

Share This Post: