Ri me pesë yje Intercontinental në Kiev Zhytomyrska
2a bëhetgjashtë fund të lartë hotel në kryeqytet. Kjo është e vetmja
"Pesë ", e cila është përfshirë në listën e objekteve për Euro 2012 dhe dorëzuar në kohë.
Hapja është planifikuar për gusht 24 . Tani këtu vijë në një fund të fundit
Përgatitja : testuar ashensorë, ventilim , dysheme mermeri i lëmuar .
Pajisje dhe mobilje janë sjellë , stafi i mbledhur , tha gazeta në Kiev .

Jashtë dhe nuk mund të thuhet se ndërtimi - 14 kate. Përmes tre nëntokësore
duket i vogël dhe nuk e shkëputur nga ndërtesat përreth. I gjerë
Hall - të gjitha në mermer italian e hije të ndryshme të, ngjyrë kafe të verdhë dhe
zi. Guests janë të përshëndet tre Griffins artë, karaktere mirëqenien
dhe pasuria. [Http: / / i.domik.net/_xmlimg/xml_44f5a8911bc9ab9b8edfa6fefa90a71883130025.png
] "Nuk është një standard markë, çfarë duhet të jetë ndërtimi, dekorimin
materiale, orendi, cilësia e shërbimit - thotë PR-drejtori
Hotel Elena Kokurina - por ka individualitetin e secilit vend të veçantë.
Ne kemi një Griffin në holl, në frontin e perëndeshë e fitores Nike me dy Griffins,
arkitekturës, dizajn të brendshëm, pikturë. " [Http: / / i.domik.net/_xmlimg/xml_e09ee9ffd7ebfbc078c54dfa13e7e527e275998f.png
] Për -1 kat - PS-qendër dhe pishinë 15-metra, tani ka përfunduar
përfunduar punën. Për -2 kat - gjashtë dhoma për konferenca
deri në 800 njerëz, si dhe salla e madhe e 400 sq ft për partitë, bankete
dhe topa. Ndriçim i mrekullueshëm - një llambadar madh kristal 1, 5 m në diametër.
[Http: / / i.domik.net/_xmlimg/xml_310534e45e37d90dee65e949a99b9797c5467d75.png
] Kati i parë tokës - e pritjes, rri kot lobi dhe frëngjisht
Restaurant "Komilfo." Ajo premton të papritur mysafirët me enët ekskluzive
enët dhe argjendi të shtrenjta. "Top e Ekselencës - çokollatë
menu për appetizers dhe enët kryesore që përdorin çokollatë pa sheqer -
tha Elena Kokurina. - Në Ukrainë, ka shumë pak janë mjeshtra. Chef tonë
pushtuar tre kontinente, ne e joshur atë prej një vendpushim në Maldive. "
Nuk është një restorant, "Oliver" me kuzhinë italiane dhe mesdhetare dhe origjinale
sallatë, si dhe një bar tavanë me specialitete, havjar dhe kokteje. [
,"],["http://i.domik.net/_xmlimg/xml_388d71bfc07d75ff3775a497a76684cf831ff17f.png
] Nga 3 në katin e 10 - dhomë. Gjithsej 272 dhoma duke përfshirë edhe 7 suita.
Suite presidenciale në katin e 9 - të mëdhatë në Evropë - 314 sq ft,
me kuzhinë e vet, dhomë ngrënie, një dhomë për mbrojtje. Në çdo dhomë, plazma
TV, Internet, i-Pod, të sigurt, mini bar me limonadë ujë dhe birrë Ukrainian
prodhimit. Numri i krevateve janë të butë dhe të lartë. Ju mund të zgjidhni një "menu jastëk"
- Kërkesa për ju për të lira do të sjellë tre llojet e ortopedike, push në
bazën e pendë pate, vetëm një qafë të ngushtë. Në banjo ka vaskë dhe dush
taksi. Interesante lente në shpirtin - si të gjerë si pan. I rëndësishëm
minus - në dhomat nuk kanë ballkone. [Http: / / i.domik.net/_xmlimg/xml_d5ea6f39dbc6614b002b337b793c721e74a46fc8.png
] Por më të paharrueshëm në këtë hotel - pamje nga restorant në 11
kat. St Michael, Kisha e Shën Andrew, hoteli "Ukrainë"
Ndërtimi i shtetit për Ministrinë e Punëve të Brendshme, Vladimir, 15, Hem, Sheshi - në funksion të plotë. E kundërt
- Sophia Cathedral, pikëpamja e se pala e dëmtuar pa shpresë, nuk kanë pasqyrë
mur "Hyatt" dhe ndërtimin e reja në korsi. Rila, 4. Larg - e gjelbër luksoze
Dnipro lumit, nga të cilat një xhungë të shëmtuar "shkopinj", "përbindësh në Grushevskogo."
Ura Moskë dukshme, bregun e majtë, dhe dhjetra e projekteve të papërfunduar. Vlerë
Që jetojnë në hotel i ri do të përcaktojë vetëm pas hapjes. Tani shumica e
shtrenjtë është konsideruar "Hyatt", në zonën e Sofjes. Kështu, standard i dyfishtë
ka vend do të kushtojë 4039 dollarë. "Kryeministri Palace", "Radisson SAS" dhe "Opera"
mbajë çmimin për varg të dyfishtë dhoma në UAH 2000-2600. E lirë
e "five" akvatel "Faraoni" në Dnieper, ka një numër është rreth
UAH 1100. Intercontinental Hotele Group - rrjetin më të madh botëror
Hotele - është më shumë se 590.000 dhoma në hotele 4000. Rrjeti Intercontinental
Hotels \u0026 Resorts, e cila tani zotëron hotel dhe Kievi, ka
më shumë se 150 hotele në 60 vende dhe vepron më shumë se 60 vjet.

Share This Post: