Швидше за все, загоряння було викликане необережним поводженням з вогнем. Також рятувальники розглядають версiю про пiдпал

У другiй половинi дня у вiвторок на пустирi неподалiк аеропорту Жуляни вогонь повнiстю знищив стоянку з машинами. Дев`ять iномарок згорiли вщент, ще два "Москвичi" обгорiли.

"Ми побачили чорний дим, що пiднiмається, приблизно о 16.40", - розповiли охоронцi сусiднього пiдприємства. "За тим парканом (вбiк вулицi Медяної, 10) щось сильно горiло. I ми викликали МНСникiв", - додали вони.

"Пожежа сталася на стоянцi, куди районна влада звозила технiку, що пережила серйознi ДТП", - пояснили в прес-службi райуправлiння ГУ МНС у Києвi.

"Фактично цi авто вже були металобрухтом. Виклик до нас надiйшов о 17.42. Лiквiдували полум`я протягом 20 хвилин", - додали мнсники.

Швидше за все, загоряння викликане необережним поводженням з вогнем або хтось просто кинув недопалок у районi стоянки. Також рятувальники розглядають версiю про навмисний пiдпал, але, за їхнiми словами, це малоймовiрно, адже авто не представляли нiякої цiнностi.

Мiсцевi жителi мають власну думку. Кажуть, пiдпалили самi охоронцi, щоб приховати темнi справи, - вони нiбито розбирали покалiченi машини на запчастини i продавали.

Зараз на мiсцi НП нiкого немає. Територiя, обнесена бетонним забором, не охороняється. Лише запах горiлого, що стоїть в радiусi сотень метрiв, нагадує про нещодавнi подiї.

"За нашою iнформацiєю, столичне управлiння МНС проводить за фактом подiї експертизу", - розповiли у мiськуправлiннi МВС у Києвi.

"Якщо пiдтвердяться чутки про те, що це був пiдпал, усi матерiали будуть переданi в мiлiцiю для порушення кримiнальної справи", - додали правоохоронцi.

Share This Post: